• Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi: 8:30 - 19:30

Hakkımızda

Hakkımızda

Boyasız Göçük Düzeltme, boyanın hasar görmediği durumlarda uygulanır. Özel aparat ve özel eğitimli personellerimiz tarafından yapılan uygulama metodudur. Araçlarınızın kaportasında meydana gelen boyasız göçükler ölçüsel sınırlar dahilindeki boya ve saç hasarsız göçükler ileri tamir tekniklerimiz ile perakende ve kasko olan hasarlarda tamir edilerek aracınızın orjinalliği, kasko poliçenizin hasarsızlık indirimi bozulmadan giderilir.

Kullanılan onarım araçları ve tekniği boya ve kaporta dolgusu gerektirmediği için işlem daha ekonomik ve kalıcı başarıyı sağlamaktadır. Boyasız göçük düzeltme, orijinal boyalı parçalarda çok yüksek başarı oranları sağlamaktadır. Göçük olduğu nokta içeriden ve dışarıdan farklı uygulamalar ile giderilir. PDR (Paintless Dent Repair) sözcüğü yabancı bir terim olup, Türkçe karşılığı boyasız göçük onarımıdır.

Uzmanlık gerektiren bir işlem olan boyasız göçük düzeltme işlemi günümüzde sürücüler için pek çok avantaj sağlamaktadır.Başta doğal afetler ve kazalar sonucu oluşan kaporta hasarlarınıza boyasız onarım işlemi gerçekleştirmektedir. Çorum Boyasız Göçük Merkezi Olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


Firmamızın Misyonu

MB Oto olarak misyonumuz Karadeniz bölgesinde, profesyonel boyasız göçük düzeltme hizmetimizi sunmak; geride, araçlarında değer kaybı yaşamayan mutlu müşteriler bırakmak ve her zaman sektörde ihtiyaç anında akla ilk gelen firma olmaktır.

Firmamızın Vizyonu

MB Oto olarak vizyonumuz ise markamızı global olarak bilinir kılmak ve hizmetimizi Türkiye sınırlarının dışına da taşımaktır.

HERHANGİ BİR SORUNUZ MU VAR?

İLETİŞİME GEÇİN