• Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi: 8:30 - 19:30

Dolu Hasar Onarım Merkezi - Kastamonu Dolu Onarım

MB-Oto Boyasız göçük düzeltme, dolu hasarı onarımı, 3M cam filmi, Oto kaporta hizmetleri ile alakalı olarak profesyonel destek sunmaya devam etmektedir. Araçlarınızdaki hasarların resimlerini bize whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Boyasız göçük düzeltme işlemi dolu hasarı, ufak çarpışmalar için uygulanan bir tamirat yöntemidir. Bu yöntem ekonomik olduğu gibi araç sahipleri için çok avantajlıdır. Kasko veya bazı sigorta sistemleri araçlarınızda oluşan dolu hasarlarını veya göçük işlemlerini kasko üzerinden tamir ettirme olanağı sunmaktadır. Fakat kaskoyu veya sigortayı tercih etmeniz durumunda kasko veya sigorta şişirme ücretler yansıtarak aracınızı hasar kayıtlı bir araç olarak görmektedir.

Hasar kayıtlı araçlar; satılacağı zaman problem olabilmektedir. Plaka veya şasi numarası ile hasar sorgulayan alıcı, ciddi tutarlı bir hasar kaydı görebilmektedir. Ek olarak mini onarım adı altında yaptırılan işlemler de aynı sonuçlara ulaşacağı gibi, aracınızın kaskosunu da bozarak bir sonraki sene daha çok prim ödemek zorunda kalabilirsiniz.

MB-Oto Ne Yapar?
MB otomotiv olarak biz araç sahiplerinin avantajlarını düşünerek profesyonel  olarak hizmetler sunmaktadır. Ek maliyetlerden müşterilerimizi kurtarıyor ve aracınızın hasarsızlık durumunu korumanıza yardımcı oluyoruz. Araçlarınızda oluşan boyasız göçük, dolu hasarı onarımı, cam filmi, kaput filmi gibi alanlarda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Whatsapp destek hattımızdan araç resimlerini tarafımıza iletebilir ve bilgi alabilir, iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

HERHANGİ BİR SORUNUZ MU VAR?

İLETİŞİME GEÇİN