• Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi: 8:30 - 19:30

Boyasız Göçük Onarımı Whatsapp Destek Hattı

MB Otomotiv olarak siz değerli müşterilerimize son teknolojiler ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Araçlarınızın boyasız göçük işlemi gerektiren hasarlarını fotoğraf olarak gönderin, uzmanlarımızdan destek alın!

boyasız göçük düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme, boyanın hasar görmediği durumlarda uygulanır. Özel aparat ve özel eğitimli personellerimiz tarafından yapılan uygulama metodudur. MB Otomotiv olarak Çorum boyasız göçük onarımı hizmetinin yanı sıra çevre illerden örnek vermek gerekirse; kastamonu boyasız göçük düzeltme, samsun boyasız göçük düzeltme, çankırı boyasız göçük düzeltme, tokat boyasız göçük düzeltme, yozgat boyasız göçük düzeltme olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.


boyasız göçük

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize, eğitimli ve tam profesyonel çalışanlarımız ile birlikte destek veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işimizi titizlikle yapmaya devam ediyoruz. Sizin de aracınızda dolu hasarı, boyasız göçük onarımı hizmetlerine ihtiyacınız varsa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp Destek Hattı için numaramız: 0539 512 10 12

çorum dolu hasarı

HERHANGİ BİR SORUNUZ MU VAR?

İLETİŞİME GEÇİN